تعمیر ساید بای ساید

پدیده سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید برای رفع عیب و تعمیر ساید بای ساید شما عزیزان سالها تجربه کسب کرده است . در ادامه به تجارب مجموعه در زمینه تعمیر ساید بای ساید میپردازیم .

تعمیر یخچال ساید بای ساید نیاز به تجربه دارد .
ساید بای ساید های متفاوت دارای برد های الکترونیک در موقعیت های مختلف هستند ، برای پیدا کردن برد ساید بای ساید باید دانش داشت .
برای تعمیر ساید بای ساید حتما باید از قطعات فابریک همان برند استفاده نمود .
تعمیر یخچال ساید بای ساید تخصص میخواهد ، تعمیر یخساز ساید بای ساید تجربه میخواهد ، تشخیص عیب ساید بای ساید حرفه میخواهد .
رفع عیب ساید بای ساید تخصص در تکرار تعمیرات آن برند میخواهد ، به گونه ای که هنگام شنیدن مشکل عیب آن را بتوان حدس زد .
از مدرن ترین و جدیدترین یخچال های امروزی یخچال های ساید بای ساید هستند که افراد زیادی به دلیل تکنولوژی های بسیار پیشرفته این قبیل یخچال ها علاقه مند به استفاده از آن می باشند. با توجه به تکنولوژی پیشرفته این یخچال ها نیاز به داشتن اطلاعات کافی در این زمینه امر مهمی می باشد.

یخچال های ساید بای ساید بزرگ و جادار هستند و مصرف انرژی این نوع یخچال ها A است.یخچال ساید به دلیل طراحی زیبایی که دارد هم حس داشتن یخچال شیک و هم فریزر را به شما می دهد. ابعاد و اندازه یخچال ساید بزرگتر از یخچال تک است و اگر آشپزخانه کوچکی دارید استفاده از این نوع یخچال به شما توصیه نمی شود.

وجود یک تعمیرکار متخصص که به خوبی اطلاعات لازم در مورد این یخچال ها را دارد و از پس تعمیرات یخچال های ساید بای ساید بر می آید مورد نیاز است .

تعمیر ساید بای ساید

نکات ایمنی در نصب یخچال ساید بای ساید

ابتدا به شما توصیه می‌شود که دفترچه راهنمای دستگاه خود را به‌دقت مطالعه کنید.
هنگام منتقل کردن یا نصب یخچال ساید بای ساید مواظب باشید که به مدار سردکننده دستگاه شما آسیبی وارد نشود.
درصورتی‌که ماده سردکننده از دستگاه شما نشت کند احتمال خطر ایجاد آتش‌سوزی به همچنین آسیب‌های دیگر وجود دارد. در صورت مشاهده برای ایمنی باید فضا را تهویه کنید.
درصورتی‌که دستگاه شما آسیب‌دیده است آن را راه‌اندازی نکنید. در این مواقع بهتر است با نمایندگی تماس بگیرید
به‌هیچ‌عنوان دستگاه خود را در محلی که رطوبت خیلی بالا به مکانی که در تماس بیش‌ازحد با آب است قرار ندهید.
بخش‌های الکترونیکی یخچال باید دارای عایق‌بندی مناسبی باشند و نباید از عایق‌بندی که نه برای آن‌ها استفاده شود در غیر این صورت امکان ایجاد آتش‌سوزی و یا برق‌گرفتگی وجود دارد.
از نکات مهم در نگهداری یخچال قرار ندادن آن در برابر گرما و همچنین نور خورشید است.
برای وصل کردن یخچال یک پریز که به‌صورت اختصاصی باشد را تهیه کنید. همچنین به مقدار ولتاژ توصیه‌شده توسط شرکت سازنده نیز توجه کنید. این عمل برای بهبود کارکرد دستگاه شما مفید می‌باشد.
امکان دارد پریزی که در دیوار وجود دارد،جایگاه محکمی نداشته باشد که در این موقع نباید اقدام به وصل کردن پریز برق کنید. درصورتی‌که ساییدگی یا هر نوع آسیب دیگری را در سیم دستگاه خود مشاهده می‌کنید از استفاده کردن آن پرهیز کنید.
دیده‌شده در کنار یخچال اسپری قرار داده می‌شود که لازم به ذکر است این مسئله می‌تواند باعث آتش‌سوزی گردد.
برای قرار دادن یخچال در محل مناسب از دفترچه راهنمای دستگاه خود کمک بگیرید همواره یخچال باید سیم اتصال به زمین را داشته باشد دلیل آن این است که از نشت برق و همچنین برق‌گرفتگی جلوگیری می‌کند شاید به این مسئله برخورد کرده‌اید که در بعضی از خانه‌ها اقدام به گذاشتن اجسام بر روی یخچال می‌شود که توصیه می‌شود از انجام این اقدام پرهیز کنید؛ زیرا در صورت ریختن آب باعث آتش‌سوزی می‌شود.
به دلیل اینکه دمای یخچال پایین است در صورت وارد شدن کودکان به یخچال امکان آسیب‌دیدگی وجود دارد.
اگر یخچال شما برفک می‌زند برای برفک‌زدایی به سراغ وسایل غیراستاندارد مکانیکی نروید.
هنگام نصب دستگاه میزان فضای موردنیاز نیست توجه کنید زیرا ممکن است در هنگام تعمیرات و سرویس‌دهی به مشکل برخورد کنید.
هنگام نصب یخچال خود محلی را انتخاب کنید که به‌آسانی به منبع آب دسترسی داشته باشد.
سطحی که یخچال برای آن قرار می‌گیرد بایدمسطح باشد. اگر بخواهید یخچال خود را از کف زمین محافظت کنید می‌توانید از پایه‌های مخصوص یا هرگونه وسیله مناسب دیگری جهت قرار در زیر دستگاه خود استفاده کند.
اگر ورودی مکان شما از اندازه یخچال شما کوچک‌تر باشد می‌توانید درب‌های یخچال خود را بازکرده و سپس اقدامات انتقال آن را انجام دهید.

انتخاب یخچال به عنوان یکی عضو همیشگی و تاثیر گذار در زندگی روزمره مردم بسیار حائز اهمیت است. خرید هرگونه یخچال با هر برند و مشخصه ای نیاز به تمرکز و تفکر بر جوانب مختلف دارد وباید همیشه نکات تاثیر گذار آن را در نظر گرفت. وقتی می خواهید یک یخچال خرید کنید باید به مدل ، رنگ و حجم و کیفیت ان به خوبی دقت کنید تا طرح آشپزخانه شما را جلوه ویژه تری بدهد ولی برای بسیاری از مشتریان یخچال خرابی و تعمیرات کم و مشکلات بعدی آن یکی از دغدغه های همیشگی است و به دلیل داشتن تجارب قبلی این موضوع همواره مورد نظر آنها می باشد.

یخچال های ساید بای ساید در واقع نوع تکامل یافته ای از یخچال و فریز هستند که طراحی آنها نسبت به یخچال های معمولی بسیار زیباتر و فضای مورد استفاده در این یخچال ها به مراتب بیشتر از یخچال های معمولی می باشد. ضمن اینکه یخچال ساید بای ساید ترکیبی از دو یخچال معمولی و فریز می باشد و به دلیل امکانات فشرده و قابلیت های مختلف انرژی کمتری مصرف می کند.

تمامی برند های یخچال هرچه قدر هم که خوب و معتبر باشند در زمان هایی نیاز به تعمیرات خواهند داشت. نگهداری و تعمیر یخچال ساید بای ساید باید توسط متخصصین و افراد با صلاحیت انجام شود و به هیچ عنوان نباید در صورت خرابی و یا پیدا شدن ایرادی هر چند جزئی به صورت خود سرانه بریا تعمیر ساید بای ساید خودتان اقدام نمایید.

عمده ایراد ها و خرابی های یخچال های ساید بای ساید عبارتند از:

عدم روشن شدن یخچال
دلایل:

ممکن است مشکل برقی داشته باشد و جایی از برق یخچال دچار قطعی شده باشد.باید تمام مسیر برقی یخچال بررسی شود تا عیب آن پیدا شود و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شود.
ممکن است ترموستات یخچال خراب شده باشد و یا به خوبی عمل نکند.در این حالت به احتمال زیاد کمپرسور کار نمی کند .برای این منظور باید محل اتصال ترموستات و خود ترموستات با اهم متر بررسی شوند.
ممکن است عیب از اورلود باشد. در این حالت قطعا کمپرسور روشن نمی شود زیرا اورلود در راه کمپرسور قرار دارد و اگر نتواند به خوبی کار کند کمپرسور روشن نمی شود.برای تست اورلود هم باید از اهم متر استفاده شود فقط در نظر داشته باشید که برق یخچال قطع شده باشد.
ممکن است عیب از سیم های رابط باشد. به عنوان مثال سیم های رابط از مدار قطع شده باشند و یا دچار پارگی شده باشند.

عمل نکردن اتومات یخچال
دلایل :

ممکن است لوله بلو خارج شده باشد. برخی مواقع به دلیل جابه جایی یخچال و یا آب شدن برفک ها این اتفاق می افتد. برای این منظور فقط کافی است لوله بلو را در جای خود قرار دهید.
ممکن است کنتاکت های ترموستات به هم چسبیده باشند
یخچال زیاد برفک گرفته باشد
سیم بندی یخچال ایراد پیدا کرده باشد.
خیس بودن اواپریتور و چکه کردن آب
البته موارد دیگری هم در عیب و خرابی های یخچال گزارش می شود ولی عمده خرابی ها حول محور موارد فوق می باشد. جهت اطلاعات بیشتر از تعمیر ساید بای ساید و سوالات متداول مشتریان برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید کلیک نمایید .

از مشکلات یخچال های ساید بای ساید این است که یخچال بیش از اندازه سرد می شود.ممکن است که گاها شما با این مشکل برخورد کرده باشید که به دلیل سرمای زیاد داخل یخچال مواد غذایی داخل یخچال یخ زده شده باشند این مشکل را می توانید به این صورت رفع نمایید :

یخچال های ساید بای ساید برای تولید یخ دمای داخل یخچال را به شدت پایین می آورند اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید شلنگ آب ورودی به یخ ساز را قطع کنید تا این بخش غیر فعال گردد اگر از یخ ساز یخچال ساید بای ساید استفاده می کنید و بعد از ۲۴ ساعت هنوز دمای یخچال متعادل نشده بود و بسیار سرد بود به نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید تماس حاصل نمایید.

از دیگر مشکلات یخچال ساید بای ساید این است که یخچال هوای گرم دارد.برای عیب یابی و رفع آن تنظیمات کشو ها را بررسی نموده و به صورتی تنظیم نمایید که هوای‌ داخلی تغییر کرده و سرد شود اگر یخچال مجددا عیبش برطرف نشد با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید در ارتباط باشید

از دیگر ایراد های احتمالی یخچال های ساید بای ساید می توان به عدم روشن شدن یخچال ،عمل نکردن اتومات یخچال ، برفک گیری دائمی اواپریتور اشاره کرد که جهت اطلاعات بیشتر از تعمیر ساید بای ساید مقاله عیب یابی یخچال ساید بای ساید را مطالعه نمایید.

همچنین برای دریافت مشاوره تعمیر ساید بای ساید از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید .

۰۹۱۰۸۷۷۳۱۲۸ – ۰۹۱۰۹۲۸۷۰۳۷