تعمیر مایکروفر

درست کردن غذا یکی از کارهایی است که می تواند بسیار وقت گیر باشد و اگر زندگی پرمشغله ای داشته باشید، به احتمال زیاد با کمبود وقت مواجه شده و این مساله بسیار شما را آزار خواهد داد. ماکروفر از وسیله های مدرن آشپزخانه است که با سرعت بالای خود این مشکل را برای ما حل کرده است. اما اگر ماکروفر خود با مشکل رو به رو شده و از کار بیوفتد، آنوقت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هرچند بروز مشکل و خرابی ماکروفر دور از انتظار نیست، اما لزومی به نگرانی در این خصوص هم وجود ندارد. در صورتی که در هنگام خرابی ماکروفر به تعمیرکار متخصصی که دارای صلاحیت لازم برای تعمیر ماکروفر شما باشد مراجعه کنید، هرگونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را به راحتی و به شکل اصولی برطرف خواهد نمود. ممکن است یافتن متخصص ماکروفر برند دستگاه تان کاری دشوار به نظر بیاید. اما متخصصین پدیده سرویس این کار را با تنها یک تماس تلفنی و یا ثبت فرم ممکن ساخته است. صدها متخصص حاذق برندهای مختلف ماکروفر در کاراباما مشغول به فعالیت بوده که تعمیرات تخصصی انواع مدل های ماکروفرهای رومیزی و توکار را در سریعترین زمان ممکن در منزل شما و به صورت گارانتی شده انجام می دهند.

ماکروفر یا مایکروفر دستگاهی شبیه به ماکروویو یا مایکروویو است که علاوه بر امواج کوتاه، قابلیت استفاده از المنت حرارتی و کانوکشن را نیز برای پخت غذا دارد. به همین دلیلی آنان را فر ترکیبی نیز می نامند. در سالهای اخیر نیز با افزودن چند هیتر ذغالی یا المنت گرمایشی نوری و هیتر سرامیکی به ماکروویوها، مدل های جدید با نام سولاردم به بازار معرفی شده اند. هر سه نوع ماکروفر، از وسایل الکتریکی پرمصرفی به حساب می آیند که میزان قابل توجهی الکتریسیته را نیز در خود ذخیره می کنند و برای تعمیرکاران تازه کار می توانند خطرناک برق گرفتگی را داشته باشند. اما این دستگاه های حساس، در صورت وجود ایراد در قطعه یا بخشی از خود، دچار مشکل شده و عملکرد نادرستی خواهند داشت و اگر فورا تعمیرات ماکروفر را جدی نگیرید، مشکلات آن تشدید شده و موجب از کار افتادن کلی دستگاه شما می شود.

پدیده سرویس با متخصصین مجرب تعمیرات ماکروفر، در سریعترین زمان ممکن امکان ارائه خدمات به شما را در منزل تان دارد. ما متخصصین تمامی برندهای مطرح و موجود در بازار را در اختیار داشته و برای تعمیرات ماکروفرتان، تعمیرکار متخصص برند دستگاه تان را به منزل شما می فرستیم.

 

تعمیر مایکروفر

 برخی از مشکلات رایج ماکروفر را می توان مواردی از قبیل زیر نام برد:

غذا را گرم نمی کند
المنت حرارتی ماکروفر از کار افتاده است
سر و صدای بسیار زیادی دارد
درب دستگاه قفل شده و باز نمی شود
درب بسته نمی شود
سینی مخصوص نمی چرخد
غذا را یکنواخت گرم نمی کند
تنطیمات دستگاه بهم ریخته و غذا را می سوزاند
دکمه های ماکروفر کار نمی کنند
و…

پدیده سرویس کدام برندهای ماکروفر را تعمیر می کند؟

همانطور که اشاره شد، اکثر برندهای ماکروفر توسط پدیده سرویس پوشش داده می شود و تعمیرات هر یک توسط تعمیرکار متخصص همان برند انجام می گیرد. در صورتی که از ماکروفر برندهای ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، بکو، بلومبرگ، بوتان، دلونگی، دوو، زیمنس، فلر، فیلیپس، کنوود، گاسونیک، گالانز، گرنیه، مجیک، مدیا، وست پوینت، وستینگهاوس، ویرپول و… استفاده می کنید و به تعمیرات احتیاج دارید، بلافاصله با متخصصین معتمد خود در پدیده سرویس تماس بگیرید.