دلایل تمیز نشدن لباسها در لباسشویی

دلایل تمیز نشدن لباسها در لباسشویی

دلایل تمیز نشدن لباسها در لباسشویی

دلایل تمیز نشدن لباسها در لباسشویی : لباسهای ما که در ماشین لباسشویی تمیز نمیشوند باعثه دردسر ویا دوباره کاری ما میشود امروز به کمک تجربیات تیم بزرگ پدیده سرویس چندین مرحله کاری را باهم چک میکنیم تا بتوانیم هم در وقتمان صرفه جویی کنیم هم در انرژی پس با ماهمراه باشید با دلایل تمیز نشدن لباسها در ماشین لباسشویی.

دلایل تمیز نشدن لباسها در لباسشویی

۱_انتخاب برنامه اشتباه

انتخاب برنامه اشتباه باعث میشود تا لباسها خوب تمیز نشوند ونتیجه مطلوبی که میخواهیم از دستگاهمان نگیریم پس بهتر است به دفترچه راهنمای دستگاهمان مراجعه کنیم وآنرا مطالعه کنیم اینطوری باعث میشود که نصبت به لباس برنامه را انتخاب کنیم مثلا بعضی از لباسها مانند تی شرت یا توری وپرده نیاز به آب سرد دارن و بعضی از لباسها مثل کتان ومخمل وحوله نیاز به آب گرم دارند. اما برنامه پیشنهادی ما به شمابرنامهmixیا synthetic با درجه آب ۴۰درجه میباشد برای لباسهای کثیف.اما لباسهایی که زیاد کثیف نیستند را میتوان در زمانهای کمتر مثل ۳۰دقیقه شست.

۲_ ریختن بیش از حد لباس

وقتی ما بیشتر از گنجایش دستگاه داخلش لباس بریزیم باعث میشود. لباسها خوب شسته نشوند چون میزان آبگیری دستگاه مشخص است وباعث میشود لباسها چرک شور شوند. ولی چون نمیشود لباسها را وزن کرد راه حل بهتر این است حدود یک وجب از سقف دستگاه خالی باشد. هم شستشو بهتر میشود هم در موقع خشک کردن دستگاه میتواند تعادل بهتری را برقرار کند.

۳_استفاده از مواد شوینده نامناسب

باید در نظر داشته باشیم از مواد شوینده استاندارد استفاده کنیم .ونباید مواد شوینده بیش از اندازه تعیین شده دستگاه بریزیم چون اینکار باعث میشود لغزندگی بین لباسها بیشتر شود وخوب تمیز نشوند.

۴_گرم نشدن آب وخرابی المنت

یکی از نکاتی که باعثه تمیز شدن لباسها میشود. دمای آب انتخابی میباشد مثلا لباسهای کثیف نیاز به شستشو با آب گرمتری دارند. حالا اگر المنت دستگاه خراب باشد وآب را گرم نکند .شستشوی مطلوبی به ما نمیدهد پس باید چک کنیم. البته کمی تشخیصش سخت هست دست زدن به شیشه است اگر احساس کردید که آب را گرم نکرده باید با مرکز خدمات تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما برطرف شود.

۵_کثیف بودن خود مخزن لباسشویی

لباسشوییها از دو قسمته درام و پوسته که در دور درام واقع شده تشکیل شده. که ما قسمت استیل را میبینیم وفکر میکنیم دستگاه ما تمیز میباشد .ولی دستگاه ما نیاز به سرویس دارد. یادمان باشد بین ۳تا۶ماه باید داخل دستگاه جرمگیری شود. که هم میکروبها و کپکها از بین بروند وهم سرویس باعث میشود المنت دستگاه ما تمیز شود و در مصرف انرژی تاثیر گذار باشد.

ممنون از همراهی شما عزیزان باز در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق سایت و یا واتساپ سوالات خود را مطرح کنید همکاران ما در تیم بزرگ پدیده سرویس در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما سروران میباشند.
پدیده سرویس، پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *