ارور یخچال فریزر امرسان

ارور یخچال فریزر امرسان

ارور یخچال فریزر امرسان  : ارورها یا خطاهای یخچال امرسان را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. در دسته اول ارورها یا خطاهایی قرار می گیرند که خود شما می توانید با ابزارآلات موجود در خانه، و کمک از منابعی چون دفترچه راهنمای یخچال امرسان، یخچال خود را عیب یابی، تعمیر و خطای آن را رفع نمایید. دسته دوم از ارورها به دلیل پیچیدگی بالا و حساس بودن اجزای یخچال، به دانش تخصصی و تجربه تعمیرات یخچال نیاز داشته و می بایست برای رفع آنان با تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید.

اگر با ارور یخچال فریزر امرسان مواجه شده اید و معنای آن را نمی دانید، ابتدا مقاله حاضر را مطالعه کنید تا از ماهیت مشکل یخچال خود باخبر شوید. همچنین اگر یخچال امرسان شما دچار مشکل شده است. برای تشخیص وضعیت آن شما را به مقاله عیب یابی یخچال فریزر امرسان دعوت می کنیم. به یاد داشته باشید که اطلاعات موجود تنها برای افزایش دانش شماست و صلاحیت لازم برای انجام تعمیرات تنها در اختیار افراد متخصص، باتجربه و ماهر است. بنابراین توصیه می کنیم در صورت کمبود تخصص و تجربه، حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان برای برطرف کردن مشکل یخچال تان تماس بگیرید.

ارور یخچال فریزر امرسان

کد خطا یا ارور CO یخچال فریزر امرسان

این ارور مربوط به کمپرسور و یا فن دستگاه است. کمپرسور و فن را بررسی کنید. همچنین اتصالات آن ها را نیز بررسی کنید. ممکن است نیاز به تعویض فن یا کمپرسور باشد. همچنین احتمال دارد خرابی از برد الکترونیکی دستگاه باشد.

کد خطا یا ارور DA یخچال امرسان

این خطا به مشکل دمپر اشاره می کند. ممکن است دمپر یا اتصالات آن و یا هیتر دمپر ایراد داشته باشند. مقدار مقاومت هیتر دمپر را اندازه گیری کنید و در صورت تشخیص معیوب بودن آن، تعویض نمایید. ممکن است دمپر گیر کرده باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد. در انتها برد الکترونیکی را نیز بررسی نمایید.

کد خطا یا ارور DS یا D5 یخچال امرسان

ارور d5 یخچال امرسان که ds نیز شناخته می شود، به اشکال سنسور دیفراست اشاره دارد. مقدار مقاومت سنسور را چک کنید. اتصالات و سیم های ارتباطی نیز چک شوند. ممکن است نیاز به تعویض سنسور دیفراست باشد. اگر هیچ یک از این موارد نبودند، برد دستگاه را چک کنید.

کد خطا یا ارور CD یخچال فریزر امرسان

این خطا در مدل های مختلف، متفاوت است. در برخی از مدلها به ایراد کمپرسور و فن دستگاه و اتصالات مربوط به این قطعات مربوط است. افت ولتاژ و ضعف در عملکرد کمپرسور از دلایل بروز خطا می باشند.
در برخی دیگر از مدلهای یخچال فریزرهای امرسان، خطای cd به اشکال دمپر یا فن مربوط می شود. معمولا هیتر دمپر و فن باید بررسی شوند. در صورت سالم بودن، ایراد از مدار برد دستگاه خواهد بود.

اگر یخچال شما دست از چشمک زدن یا بوق کشیدن برنمی دارد، به مقالات اختصاصی کاراباما در رابطه با علت چشمک زدن یخچال فریزر امرسان و علت بوق زدن یخچال امرسان مراجعه کنید.

کد خطا یا ارور LA یخچال فریزر امرسان

ارور la در یخچال فریزر امرسان مربوطه به اشکال لامپ دستگاه و اجزاء و اتصالات مرتبط با لامپ یخچال است.

کد خطا یا ارور HE یخچال فریزر امرسان

بروز این خطا به اشکال در هیتر و المنت گرمایشی یخچال مربوط می گردد. افت ولتاژ و ضعف در عملکرد هیتر موجب بروز خطا می شوند. هیتر و سیم کشی های مربوطه را بررسی نمایید. در صورت سالم بودن، احتمالا برد دستگاه ایراد دارد.

کد خطا یا ارور FA یخچال امرسان

این پیغام خطا زمانی ظاهر می شود که ایرادی در فن و اجزای مربوطه باشد. سیم کشی ها و اتصالات فن و خود آن را بررسی نمایید. مقاومت فن را نیز اندازه گیری کنید. در صورت نیاز فن را تعویض کنید.

کد خطا یا ارور RD یخچال فریزر امرسان

نمایش ارور rd یخچال امرسان به خطای سوئیچ مگنت یا دمپر اشاره می کند. هر دو مورد را بررسی کرده و در صورت سالم بودن به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید. توصیه می شود برای اینکار با تعمیرکار یخچال امرسان تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور FC یخچال امرسان

این ارور به سنسور داخلی فریزر مربوط است. ممکن است سنسور سوخته یا خراب شده باشد که می بایست تعویض گردد. ابتدا مقاومت سنسور را اندازه گیری کنید. همچنین سیم های ارتباطی و اتصالات را بررسی نمایید. در صورتی که تمامی موارد سالم بودند، ممکن است خرابی برد دستگاه دلیل بروز ارور باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *