ارور AE در لباسشویی ال جی

ارور AE در لباسشویی ال جی

ارور AE در لباسشویی ال جی

با سلام و وقت بخیر امروز میخواهیم در مورد نسلی از لباسشوییها صحبت کنیم که برد آنها در کف دستگاه قرار دارد وشرکت سازنده بخاطر اینکه نشتی آب به برد آسیب نرساند و یا باعثه آتش سوزی نشود در قسمت کف دستگاه یک فلوتر قرار داده که  این فلوتر از یک قطعه یونولیت و یک سوئیچ تشکیل شده است کار میکند به این صورت که اگر دستگاه مورد نظر ما نشتی داشته باشد به کف دستکاه یونولیت چون سبک است با حجم آب بالا آمده و میکروسوئیچ را فعال کرده که به برد این پیغام را میرساند که دستگاه نشتی دارد وبرد دستگاه در قسمت نمایشگر ارور  AE را نشان میدهد وپمپ تخلیه شروع به تخلیه آب داخل دستگاه میکند و تا وقتی دو شاخه دستگاه را از برق نکشیم این ارور دائم نشان داده میشود.

ارور AE در لباسشویی ال جی

نشتی آب

پس این خطا زمانی نمایان میشود که در لباسشویی نشتی آب اتفاق بیفتد .یعنی وقتی ما صفحه پشت دستگاه را باز میکنیم کف دستگاه آب را مشاهده میکنیم،.

که در این موقع باید دنبال دلیل باشیم این نشتی میتواند از شیر برقی اتصالات جا پودری لاستیک دور درب شلنگها و پمپ تخلیه و در نهایت از خود دیگ باشد که باید ایراد توسط متخصصین تشخیص و بر طرف شود.

اما یه وقت پیش می آید که ما صفحه پشت را باز میکنیم .ولی نشت آبی را مشاهده نمیکنیم در این مواقع باید اول فلوتر را چک کرد ودید که یه وقت یونولیت نرفته باشد چسبیده باشد به میکر وسوئیچ ویا خود میکروسوئیچ را چک کرد که به وسیله اهمتر که در حالت عادی نباید بیزر بدهد واگر در حالتی که فلوترآزاد است با اهمتر بیزر بگیریم و بیزر بدهد باید میکروسوئیچ تعویض شود.

حالا ما فلوتر را چک میکنیم سالم است پس باید برویم سراغ سیم کشی و در نهایت برد دستگاه که توسط متخصصین پدیده سرویس قابل تعمیر میباشد.

با تشکر از همراهی شما سروران امیدوارم اگر مطالب برای شما مفید واقع شده اند آنها را به اشتراک بگذارید. ودر نهایت اگر سوالی داشتید میتوانید از طریق سایت و یا واتساپ سوالات خود را مطرح کنید همکاران ما در تیم بزرگ پدیده سرویس در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

پدیده سرویس، پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *