ارور AE و ارور EI در ظرفشویی ال جی

ارور AE و ارور EI در ظرفشویی ال جی

ارور AE و ارور EI در ظرفشویی ال جی : با تیم پدیده سرویس همرا باشید با مقالعه ای در رابطه با نشتی ظرفشویی ال جی و ارور EIو ارور AE
یکی از ارورهای ظرفشویی ال جی که بسیار زیان آور است .و باعث آسیب رسیدن به بخشهای دیگر دستگاه مثل موتور پمپ تخلیه مقسم آب میشود.
چه عواملی باعث خوردگی کابین ظرفشویی میشود. سه عامل اصلی دارد.اولین عامل مواد شوینده غیر استاندارد و تقلبی بوده یا مواد شوینده تاریخ گذشته.دومین عامل نشت نمک از مخزن نمک دستگاه است آخرین عامل استفاده نکردن به مدت طولانی از دستگاه.
تیم پدیده سرویس با چندین سال تجربه در تعمیرات لوازم منزل چند برند را معرفی میکند .که کمترین آسیب را به دستگاه میزنند از جمله برند فیری برند فینیش اصلی برند کلارو که این مواد را نیز میتوانید از فروشگاه اینترنتی پدیده خریداری کنید.

ارور AE و ارور EI در ظرفشویی ال جی
نمک ظرفشویی باید دانه های درشت و سفیدی داشته باشد.

از کجا بدانیم ظرفشویی نشت نمک دارد دو نکته مهم دارد .بعد از شستشو و پایان کار دستگاه ظروف حالت سفید مانند که به اصطلاح حالت دوغی دارد . دومین نکته دیدن نمک در کف دستگاه و نزدیک به درب دستگاه است به صورت سفیدک است که بیشترین آسیب نیز نشت نمک به دستگاه میزند.
و آخرین نکته استفاده نکردن از دستگاه تیم پدیده سرویس پیشنهاد میکند. هفته ای یک بار از دستگاه ظرفشویی استفاده شود .حتی به صورت خالی تا از خرابی دستگاه جلو گیری شود.

ارور EIو ارور AE در هنگام شستشو نمایش داده میشود

وقتی که از کابین دستگاه آب به زیر دستگاه نفوذ کند .و به میکروسویچ کف یا فلوتر برسد ارور EI یا ارور AE بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود. و دستگاه بلافاصله آب داخل کابین را تخلیه میکند. و برد دستگاه اجازه کار کردن را نمیدهد.
تیم بزرگ پدیده سرویس با استفاده از علم و تجربه خود در نشتی یابی کابین ظرفشویی و رفع نشتی در خدمت شما سروران عزیز در تمامی مناطق است .در آخر شما را به مشاهده یک نمونه از نشتی های دستگاه که بسیار زیاد بود .و نیاز به تعویض کامل کابین دستگاه بود دعوت میکنیم که کابین به صورت کاملا حرفه ای ترمیم و برای مشتری عزیز ارسال شد.

 

با نظرات پیشنهادات و انتقادات خود در قسمت پایین صفحه مارا در ارائه خدمات بهتر مارا یاری بفرماید
پدیده سرویس پدیده ایی در تعمیرات لوازم خانگی شما

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *