ارور cd در ظرفشویی ال جی

ارور cd در ظرفشویی ال جی

ارور cd در ظرفشویی ال جی : امروز میخواهیم در مورد اروری صحبت کنیم که ارور نمیباشد. وفقط در رابطه اطلاع دادن به ما میباشد.خیلی از مشتریان با این ارور در ارتباط هستن که به شخصه بارها این سوال را از مشتریان عزیز شنیده ام که در آخر کار دستگاه من اروری را نشان میدهد. پس امیدوارم با مطالعه این مطلب متوجه کاربرد این ارور ویا خطا بشوید.

ارور cd در ظرفشویی ال جی

خطای cd و یاهمان cool Dry به معنای خشک کردن با هوای سرد میباشد.

ای مرحله به عنوان خطا تلقی نمیشود .و جزئی از برنامه دستگاه شما مشتری عزیز میباشد. با توجه به دمای آب داخل دستگاه و تولید بخار آب، محیط داخل مرطوب شده و در دراز مدت باعث آسیبه استیل داخل دستگاه شما خواهد شد.

اما در این حالت شرکت سازنده برای اینکه دستگاه شما خراب نشود . و یا بخار موجود در دستگاه تبدیل به لکه آب روی ظرف شما نشود یک فن خشک کن داخل درب دستگاه تعبیه شده .که کار آن خشک کردن کامل رطوبت داخلی و ظروف برای مدتی معلوم به کار گرفته میشود. بعد از انجام این مرحله دستگاه بطور خودکار خاموش میشود. در این حالت در صورت تمایل قادر به باز کردن درب دستگاه و تخلیه ظروف خواهید بود ولی این امر توصیه نمیشود.

اما امکان دارد در پایان کار شما مشاهده کنید که ظرفها خشک نشده ویا قطرات آب روی ظرفها باقی مانده در این صورت باید با تیم پدیده سرویس تماس حاصل نمایید تا دستگاه شما چک شود که میتواند مسیر خروجی رطوبت کیپ شده ویا موتور فن کول درای خراب شده باشد.

ممنون از همراهی شما سروران باز در صورت داشتن سوال میتوانید. از طریق سایت و یا واتساپ سوالات خود را مطرح کنید. تا همکاران ما در تیم بزرگ پدیده سرویس در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما سروران باشند.
پدیده سرویس، پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *