ارور de در لباسشویی ال جی

ارور de در لباسشویی ال جی

ارور de در لباسشویی ال جی

ارور de در لباسشویی ال جی : امروز میخواهیم با تجربیات تیم بزرگ پدیده سرویس به شما سروران کمک کنیم. تا دستگاهتان به مشکل نخورد ویا اگر به مشکل خورد اول بتوانید خود مشکل را حل کنید. و در نهایت اگر نتوانستید مشکل دستگاهتان را حل کنید تیم بزرگ پدیده سرویس در خدمت شما هستن.

در بیشتر مواقع مشتریان عزیز دستگاههای ال جی با ارور de بر روی دستگاه خود مواجه هستن که به چند قسمت تقسیم میکنیم.

ارور de در لباسشویی ال جی

قسمت اول

درب دستگاه را میبندیم برنامه را انتخاب میکنیم دکمه استارت را میزنیم .بعد از گذشت چند ثانیه دستگاه شروع به کار نمیکند. و ارورde میدهد در بعضی مواقع با فشار دادن درب یعنی درب دستگاه درست بسته نشده و با فشردن درب دستگاه،دستگاه شروع به کار میکند .و اگر دوباره ارور ظاهر شد با  شرکت مشتریان پدیده سرویس تماس بگیرین.

قسمت دوم

کار دستگاه تمام شده ولی تایمی که باید درب دستگاه باز شود .بیشتر از حد طولانی میباشد در این صورت قطعه سوئیچ درب ضعیف شده و بهتر است که تعویض شود. و اگر تعویض نشود امکان دارد به برد دستگاه آسیب برساند ودر صورت لزوم با تیم بزرگ پدیده سرویس تماس حاصل شود.

قسمت سوم

دستگاه را پلی میکنیم ـلی درب قفل نمیشود در این قسمت با فشار دادن ومحکم بسته شدن درب کار درست نمیشود و نیاز به متخصصین فنی تیم پدیده سرویس میباشد چون باید میکروسوئیچ درب سیم کشی و درنهایت برد دستگاه چک شود،

نکته خیلی مهم در مورد ارور de در لباسشویی ال جی ما بعضی وقتها ارورها را ساده میگیریم. و به سادگی با ارور دستگاهها برخورد میکنیم همانطور که ما انسانها هر چند مدتی نیاز به چکاپ داریم. دستگاههای منزل ما هم نیاز به رسیدگی دارند پس در صورت لزوم میتوانید درخواستهای خودتان را از طریق سایت ویا واتساپ ثبت کنید .تا تیم بزرگ پدیده سرویس در کمترین زمان پاسخگوی شما سروران باشند.

پدیده سرویس، پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *