ارور IE در لباسشویی های ال جی

ارور IE در لباسشویی های ال جی

ارور IE در لباسشویی های ال جی : جمع شدن آب داخل دستگاه لباسشویی

عوامل جمع شدن آب داخل دستگاه شامل چند مورد می باشد. که ما به کمک تجربیات تکنسینهای تیم بزرگ پدیده سرویس به آنها اشاره میکنیم.

 

ارور IE در لباسشویی های ال جی

 

۱-احتمال برگشت آب در جاهایی که شلنگ تخلیه زیر سینک بسته شده زیاد است . پس اولین کاری که می کنیم اگه شلنگ دستگاه به زیر سینک وصل شده آن را جدا می کنیم. و چند ساعت صبر می کنیم اگر آب جمع نشد ایراد از تخلیه می باشد. که بهتر است شلنگ تخلیه را به بالاترین نقطه دستگاه با سیم ببندیم و شیبش را رعایت کنیم و بهترین ارتفاع برای دستگاه ۷۷cmتا۱ متر از سطح زمین می باشد.

۲-اگر در راهکار اول شلنگ تخلیه را جدا کردیم و باز آب جمع شد میرویم .قسمت ورودی آب را چک میکنیم ابتدا دستگاه را بیرون کشیده وپریز برق را جدا میکنیم .سقف دستگاه که با دو عدد پیچ از پشت بسته شده باز میکنیم سمته چپ دستگاه را نگاه کنیم .شیر برقی دستگاه را میبینیم که از داخل با یکسری شلنگ به جا پودری وصل شده بست شلنگها را جدا میکنیم و شلنگها را آزاد میکنیم اگر مشاهده شد که از شلنگها قطره قطره آب می اید باید شیر برقی دستگاه تعویض شود.

۳-حالت سوم حالتی هست که شلنگها را جدا میکنیم وآب نمی آید ولی به محض اینکه دستگاه به برق وصل میشود شیر برقی کار کرده وآب داخل دستگاه میشود در این وضعیت با مولتی متر چک میکنیم اگر برق ۲۲۰vمستقیم بر روی شیر برقی باشد برد دستگاه معیوب و نیاز به تعمیر دارد.

با توجه به راهکارهایی که خدمت شما عزیزان گفته شد باز اگر سوال داشتید میتوانید سوالهای خودتون رو در سایت یا از طریق واتساپ بیان کنید مشاوران تیم بزرگ پدیده سرویس پاسخگوی شما عزیزان هستن.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *