ارور SE در لباسشویی ال جی

ارور SE در لباسشویی ال جی

ارور SE در لباسشویی ال جی : با سلام و درود خدمت همراهان گرامی امروز با توضیحات کامل در رابطه با ارور SE و عواملی که باعث این ارور میشوند را خدمت شما عزیزان توضیح میدهیم. که شاید با رعایت این نکات تو این شرایط اقتصادی متحمل هزینه تعمیر نشوید.
ارور SE در لباسشوییهای تقریبا قدیمی ال جی مربوط به تاخو موتور میشود .در لیاسشویی ال جی دو نوع تاخو وجود دارد. تاخو تخت ویا تاخو خرچنگی که این ارور مربوط به تاخو خرچنگی میباشد . که دارای ۵ پایه میباشد که راه تست آن با گرفتن اهم میباشد .ولی اگر تاخو سالم باشد باید برویم سراغ سیم کشی و در نهایت برد که قابل تعمیر میباشد.

ارور SE در لباسشویی ال جی

اما چه کارهایی باید انجام دهیم تاعمر تاخوی دستگاه مابیشتر شود.

۱-میزان ریختن لباس باید لباس به اندازه داخل دستگاه ریخته شود. وسط شیشه لباسشویی را نگاه کنیم یه خط صاف می باشد. نباید لباس بیشتر از آن داخل دستگاه ریخته شود. و یا وقتی لباسها را داخل دستگاه قرار دادیم بین لباسها و سقف داخل دستگاه باید حدود یک وجب فاصله باشد.

۲-چیدمان لباس باید لباسها را دانه دانه داخل دستگاه چید تا در موقع خشک کردن لباسها به هم گره نخورن ودستگاه راحت تر بتواند تعادل خود را برقرار کند.

۳-لباسهای بزرگ را باید به صورت تک سایز داخل دستگاه قرار داد مانند حوله تن پوش.

۴-یادمان باشد بهترین دور خشک کن برای تمامی دستگاهها دور۸۰۰ میباشد یه دور نرمال که به موتور دستگاه فشار نمی آید.

امیدوارم مطالب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. باز در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق سایت و یا واتساپ سوالات خود را مطرح کنید. همکاران ما در تیم بزرگ پدیده سرویس پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

پدیده سرویس،پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *