ارور UE در لباسشوی ال جی

ارور UE در لباسشوی ال جی

ارور UE در لباسشوی ال جی : امروز با شما سروران همرا هستیم تا یکی دیگر از ارورهای دستگاههای ال جی را برسی کنیم .و با هم ببینیم چه نکاتی را رعایت کنیم باعث میشود طول عمر دستگاه ما بیشتر شود.
همه ماهایی که از لباسشویی استفاده میکنیم حداقل چندین بار در سال با این ارور روبرو میشویم. که اگر رسیدگی نکنیم باعث میشود قطعات دستگاه ما آسیب ببینند . که حالا با یکدیگر مرور میکنیم که ارور UE به چه عواملی بستگی دارد.

 

ارور UE در لباسشوی ال جی

عوامل ارور ue

۱-حجم بار داخل دیگ(کم ویا زیاد بودن لباسها)

یکی از عواملی که باعثه این ایراد میشود میزان ریختن لباسها در دستگاه میشود وسط درب لباسشویی یک خط دارد که نباید از آن بیشتر لباس ریخته شود وباید لباسها تک تک داخل دستگاه انداخته شود تا در هنکام شستشو دستگاه بتواند لباسها را از یکدیگر باز کند.

۲-نوع وجنس لباسها.

بهتر است که لباسهای هم سایز با یکدیگر شسته شود ولباسهای بزرگ به صورت تکی داخل دستگاه قرار بگیرد تا دستگاه بتواند شستشو وخشک کردن بهتری را انجام دهد.

۳-شیب دستگاه بعد از نصب و تراز بودن آن.

دستگاه باید در موقع نصب در محل مناسب و تراز نصب شود وبهتر است شیب دستگاه یک درجه به عقب باشد دستگاه وقتی تراز باشد و پایه ها به زمین سفت شدت باشد یعنی وقتی ۴گوشه دستگاه را فشار میدهیم دستگاه در جایش لق نباشد هم شستشوی بهتری داریم وهم آبکشی وخشم کردن لباسها بهتر انجام میشود.

۴-تاخو

تاخو قطعه ای است که میزان دور چرخش دستگاه را تنظیم میکند در صورت ایراد داشتن این قطعه بهتر است با شرکت خدماتی پدیده سرویس تماس بگیرید.

۵-روتور واستاور

مجموعه ای هست که وظیفه به چرخش در آوردن دیک را دارند .در صورت خرابی این قطعات شما میتوانید با شرکت خدمات پدیده سرویس تماس بگیرید.

۶-برد اصلی

برد یا همان مغز و فرمانده دستگاه در صورت خرابی برد هم میتوانید با شرکت مشتریان پدیده سرویس تماس بگیرید .که لازم به ذکر است برد توسط تکنسینهای ماهر این شرکت قابل تعمیر میباشد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان باز در صورت داشتن سوال میتوانید سوالات خود را از طریق سایت و یا واتساپ مطرح کنید. همکاران ما در تیم بزرگ پدیده سرویس پاسخگوی سوالات شما سروران هستند.

پدیده سرویس، پدیده ای در تعمیرات لوازم خانگی شما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *