ایراد زمان آبگیری بیش از حد معمـول لباسشویی بوش

ایراد زمان آبگیری بیش از حد معمـول لباسشویی بوش

ایراد زمان آبگیری بیش از حد معمـول لباسشویی بوش یا ارور E17

عوامل جمع شدن آب داخل دستگاه شامل چند مورد میباشد که ما به کمک تجربیات تکنسینهای تیم بزرگ پدیده سرویس به آنها اشاره میکنیم.

 

ایراد زمان آبگیری بیش از حد معمـول لباسشویی بوش

 

۱-احتمال برگشت آب در جاهایی که شلنگ تخلیه زیر سینک بسته شده زیاد است. پس اولین کاری که میکنیم اگه شلنگ دستگاه به زیر سینک وصل شده آن را جدا میکنیم. و چند ساعت صبر میکنیم اگر آب جمع نشد .ایراد از تخلیه میباشد.که بهتر است شلنگ تخلیه را به بالاترین نقطه دستگاه با سیم ببندیم وشیبش را رعایت کنیم و بهترین ارتفاع برای دستگاه ۷۷cmتا۱ متر از سطح زمین میباشد.

۲-اگر در راهکار اول شلنگ تخلیه را جدا کردیم .و باز آب جمع شد میرویم قسمته ورودی آب را چک میکنیم .ابتدا دستگاه را بیرون کشیده وپریز برق را جدا میکنیم .سقف دستگاه که با دو عدد پیچ از پشت بسته شده باز میکنیم .سمت چپ دستگاه را نگاه کنیم شیر برقی دستگاه را می بینیم .که از داخل با یکسری شلنگ به جا پودری وصل شده بست شلنگها را جدا میکنیم و شلنگها را آزاد میکنیم اگر مشاهده شد که از شلنگها قطره قطره آب می اید باید شیر برقی دستگاه تعویض شود.

۳-حالت سوم حالتی هست که شلنگها را جدا میکنیم وآب نمی آید .ولی به محض اینکه دستگاه به برق وصل میشود. شیر برقی کار کرده وآب داخل دستگاه میشود .در این وضعیت با مولتی متر چک میکنیم.. اگر برق ۲۲۰vمستقیم بر روی شیر برقی باشد برد دستگاه معیوب و نیاز به تعمیر دارد.

با توجه به راهکارهایی که خدمت شما عزیزان گفته شد باز اگر سوال داشتید .میتوانید سوالهای خودتون رو در سایت یا از طریق واتساپ بیان کنید مشاوران تیم بزرگ پدیده سرویس پاسخگوی شما عزیزان هستن.

پدیده سرویس پدیده ای در خدمات لوازم خانگی شما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *