تشخیص اصل بودن فیلتر آب یخچال

تشخیص اصل بودن فیلتر آب یخچال

تشخیص اصل بودن فیلتر آب یخچال : در میان انبوه فیلترهای یخچال موجود در بازار، تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن حالا به یک مسئله نه چندان آسان تبدیل شده است. از آنجایی که فیلتر تقلبی یخچال، علاوه بر آسیب به خود یخچال می‌تواند برای سلامت شما خطرناک باشد و باعث بیماری های گوارشی و حتی سرطان شود در این مطلب سعی کردیم تمامی مواردی که تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال را آسان می‌کنند ذکر کنیم.

تشخیص اصل بودن فیلتر آب یخچال

راه اول

متاسفانه اکثر فیلترهای آب یخچال در بازار، نه تنها اصل نیستند بلکه از کیفیت چندانی هم برخوردار نیستند و برای تشخیصشان از فیلترهای اصل، راه قطعی‌ای وجود ندارد؛ در نتیجه بهترین راه، خرید فیلتر یخچال از فروشگاه‌های معتبر است. همچنین برای نصب یا تعویض فیلتر آب یخچال می‌توانید از متخصصان تعمیر و سرویس یخچال و ساید بای ساید کمک بگیرید تا علاوه بر نصب یا جایگزینی درست فیلتر یخچال، از کیفیت و اورجینال بودن فیلتر اطمینان حاصل کنید.

نکته: فیلترهای آب اصل یخچال، به هیچ وجه از قیمت پایین برخوردار نیستند.

قدم دوم

فیلتر یخچال، بسیار حساس است و با دو نوع ماده نگهدارنده بلافاصله پس از تولید، بسته‌بندی می‌شود. زیرا در تماس با هوای آزاد، عمر و کیفیت خود را از دست می‌دهد. اولین موردی که باید درمورد هر مدل فیلتر یخچال رعایت شود. بسته‌بندی درست آن است. در بازار بسیاری از فیلترهای تقلبی به صورت فله‌ای در یک کارتن قرار می‌گیرند. بنابراین بهتر است فیلتر آب یخچالی که خریداری کرده‌اید بوی ماده نگهدارنده بدهد و بسته‌بندی مرغوبی داشته باشد.

قدم سوم

دقت کنید که نوشته‌ها و برند روی بسته‌بندی فیلتر آب یخچال، با نام و برند روی خود فیلتر تطابق داشته باشد و هر دو متعلق به یک شرکت باشند. همچنین فیلتر آب اصل یخچال، غالبا دارای بسته‌بندی محکم و مرغوب است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *