رفع بوی بد آبسردکن یخچال

رفع بوی بد آبسردکن یخچال

رفع بوی بد آبسردکن یخچال : پیشنهاد می‌کنیم هر ماه یکبار، آبسردکن خود را تمیز کنید زیرا کوچک‌ترین کثیفی در این قسمت می‌تواند علت بوی بد آبسردکن یخچال باشد. حالا سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه آبسردکن یخچال خود را تمیز کنیم؟

یکی از راه های از بین بردن بوی بد آبسردکن، تمیز کردن و شستشوی درست آن است.

رفع بوی بد آبسردکن یخچال

قبل از انجام از بین بردن بوی بد آبسردکن، یخچال را از برق بکشید.

یک لیوان آب را با نصف لیوان سرکه سفید ترکیب کنید و آن را در آبسردکن بریزید و بعد از ۱ ساعت آن را بشویید. (همچنین می‌توانید دستمالی را به این محلول آغشته و محفظه داخلی آبسردکن را با آن تمیز کنید.)
از ترکیب آب ولرم با مواد شوینده استفاده کنید و آن را چند بار درون آبسردکن بریزید و بشویید.
در یک لیوان آب ولرم، یک قاشق غذاخوری جوش شیرین حل کنید و آن را در آبسردکن بریزید تا به مدت ۳۰ دقیقه با خاصیت ضدعفونی کنندگی خود، آبسردکن یخچال را تمیز کند. در نهایت با چند بار ریختن آب در آبسردکن، این قسمت را شستشو دهید.

مقدار کمی وایتکس به یک لیوان آب بیافزایید و این محلول را ۳۰ دقیقه در آبسردکن بریزید سپس به خوبی آن را بشویید تا بوی بد آبسردکن یخچال از بین برود.
پس از انجام هر کدام از این راه‌ها، چند بار در آبسردکن آب بریزید و آن را خالی کنید تا هیچ اثری از شوینده‌ها در آن باقی نماند.

زبانه‌ها و سینی تخلیه آبسردکن را نیز فراموش نکنید. سینی را دربیاورید و آن را با آب و مواد شوینده بشورید . و پس از خشک کردن آن را سر جای خود قرار دهید. برای تمیز کردن زبانه های آبسردکن، مسواکی را به محلول آب و سرکه آغشته کنید . و تمامی قسمت‌های زبانه را تمیز و در نهایت با دستمال پاک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *