کد ارور ماشین ظرفشویی اسنوا

کد ارور ماشین ظرفشویی اسنوا

کد ارور ظرفشویی اسنوا

کد ارور ماشین ظرفشویی اسنوا : روبه‌رو شدن با کد های خطا ماشین ظرفشویی اسنوا نمایانگر بروز مشکل و یا ایراد در دستگاه شما می‌باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با دلایل و همچنین عیب یابی این کد های خطا آشنا سازیم.

کد ارور  ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطای EO ماشین ظرفشویی اسنوا

پدیدار شدن این ارور ظرفشویی اسنوا نمایانگر این است که عمل تخلیه آب بعد از زمان شستشو ظرف‌ها صورت نگرفته است. حال جهت رفع کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا می‌توانید چند کار را انجام دهید.

  • ابتدا باید توجه داشته باشید که شلنگ تخلیه شما باید در ارتفاع بین ۷۷ سانتی‌متر الی ۱ متر برای بخش اتصال دستگاه تا فاضلاب باشد. از گرفته نبودن محل تخلیه اطمینان حاصل کنید. بهتر است همواره بعدازاینکه ماشین ظرفشویی شما عمل شستشو را انجام داد و تمام شد. نسبت به تمیز کردن محفظه داخلی اقدام کنید.
  • فیلتر تخلیه دستگاه شما باید به‌وسیله آب داغ و فرچه‌های مخصوص تمیز شده و از نماندن باقی‌مانده مواد غذایی در آن مطمئن شوید. زیرا این مواد باقی‌مانده می‌توانند سبب بسته شدن راه خروجی آب دستگاه شوند.
  • تاخوردگی شلنگ نیز از دیگر دلایل عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی می‌تواند باشد.

کد خطای EL ماشین ظرفشویی اسنوا

پدیدار شدن این ارور ظرفشویی اسنوا نمایانگر صورت نگرفتن عمل آبگیری توسط ماشین ظرفشویی می‌باشد. حال جهت رفع کد خطای ماشین ظرفشویی اسنوا می‌توانید چند کار را انجام دهید.

  • ابتدا باید توجه داشته باشید که درب دستگاه شما به‌صورت صحیح بسته شده باشد. گاهی اگر دکمه تأخیر در زمان آغاز شدن شستشو را زده باشید نیز می‌تواند سبب آبگیری نکردن دستگاه شود.
  • فشار آب را بررسی کنید، یعنی از کافی بودن آن مطمئن شوید. از هموار بودن، پیچیده و مسدود نبودن شیلنگ نیز اطمینان حاصل کنید. اگر با این کد خطا در ماشین ظرفشویی خود مواجه شدید، بهتر است از یک متخصص برای تعمیر کمک بگیرید.

کد خطای CL ماشین ظرفشویی اسنوا

پدیدار شدن این ارور ظرفشویی اسنوا نمایانگر عمل نکردن قفل کودک ماشین ظرفشویی اسنوا می‌باشد.

  • حال جهت رفع کدهای خطا یا ارور ماشین ظرفشویی اسنوا می‌توانید به مدت ۴ ثانیه کلیدهایی که قفل کودک را فعال می‌کنند نگه دارید. قفل کودک زمانی فعال می‌شود که دستگاه شما در حالت شستن ظروف باشد. پس ابتدا باید دکمه استارت را بزنید (حتماً دستگاه شما باید روشن باشد) سپس نسبت به فعال کردن قفل کودک اقدام کنید.

کد خطای CD ماشین ظرفشویی اسنوا

پدیدار شدن این کد نمایانگر این است که پروسه شستشو و عملکرد دستگاه تمام‌شده است و با مشاهده این کد نیاز نیست نگران باشید. در مرتبه خنک‌سازی که پس از زمان شستشو صورت می‌گیرد ممکن است تا مدت‌زمان چند ساعت این کد در نمایشگر شما بماند. کد CD همان COOL DRY می‌باشد و کد ارور یا خطا نیست.

 کد خطای F ماشین ظرفشویی اسنوا

کد F ارور ظرفشویی اسنوا همان FUZZY LOGIC یعنی منطق فازی است. بروز آن به معنای کد خطا یا ارور نمی‌باشد پس نیازی نیست نگران شوید. این در حالتی اتفاق می‌افتد که برنامه شستشوی ظروف را در حالت AUTO SMART برگزینید .که سبب فعال شدن سنسور سیستم می‌شود و خود سیستم برحسب کثیفی ظروف زمان و دما را اعمال می‌کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *